Księga Gości

Księga gości to fragment tej witryny poświęcony Wam. Tu możecie ocenić  moją prace, złożyć zażalenie, bądź skargę. Oczywiście pisać możecie też pod wpisami jednak tutaj możecie wypowiedzieć się a pro po całej strony ;-)  . Albo napisać co miało by ( wg. Was) pokazać się na blogu, obiecuję, że żadnego komentarza nie zostawię bez odpowiedzi czy to na e-maila czy na stronce :-D . Z niecierpliwością czekam na wasze opinie  :-)

4 odpowiedzi na „Księga Gości

 1. ~Komar pisze:

  Moze mnie zapiszecie

 2. ~cytat pisze:

  Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę z cytatami, przysłowiami, sentencjami w różnych językach – http://www.esii.pl

 3. ~Grzegorz pisze:

  Pani Kingo.
  Od niedawna zainteresowałem się biografią tak utalentowanej piosenkarki jaką był P.Anna Jantar. Oczywiście znałem jej piosenki wcześniej ale całą Jej biografie i życie karierę muzyczną poznaję teraz.Jestem naprawdę zdumiony a zarazem smutny że nie ma Jej już wśród nas. Odczówa się taką tęsknotę pustkę – jak za bliską osobą,trudno to wytłumaczyć ale tak jest naprawdę jest. Mam nadzieję że Piosenki P.Ani będą mi towarzyszyć przez życie do końca.
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>