Życia Mała Garść

Cześć Wszystkim !  ;-)

Jak pewnie już zauważyliście, ostatnio mimo obietnic coś mało piszę. Bardzo Was za to przepraszam, ale dużo się dzieje w moim życiu, a do tego dochodzi jeszcze szkoła i dużoo nauki :-( w związku z tym nie bardzo mam czas i energię by cokolwiek pisać (niestety). Jednak mimo to postaram się chociaż raz na 2 tygodnie coś dla Was napisać. Dzisiejszy wpis dotyczył będzie koncertu „Życia mała garść” poświęconemu Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu.

Koncert miał miejsce w Opolu w  2012 roku. Już od dawna chciałam obejrzeć nagranie z tego koncertu. Jednak nigdy nie miałam jakoś czasu… ale w wakacje udało mi się przejrzeć to nagranie, i szczerze mówiąc poryczałam się. Mimo, iż raczej nie lubię coverów piosenek Ani J. to uważam, że tutaj naprawdę dobór artystów był udany. Po za tym niesamowite wrażenie wywarły na mnie wspomnienia, osób które dobrze znały artystkę… Jednak jedna rzecz w tych koncercie jest naprawdę smutna, a chodzi mi tu o to, iż widzimy tu osoby, które znały Annę Jantar i  bardziej niż czytając książkę zdajemy sobie sprawę z czasu jaki upłynął, od dni kiedy artystka chodziła po tym świecie.  Oprócz wielkich emocji, ten koncert dostarczył mi również więcej informacji na temat idolki i Jej męża, ale co się będę rozpisywać… Zobaczcie sami.

Szczerze mówiąc bardzo, żałuję że w tamtym czasie jeszcze nie interesowałam się Anną Jantar, i nie mogłam być na tym koncercie…. A wy mieliście możliwość być na nim ? Proszę podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

Kinga

Informacje o Kinga

Mam naście lat, i wiele różnych pasji... lubię zwierzęta, czytam dużo książek, interesuję się polską muzyką rozrywkową, a moją idolką jest Anna Jantar
Ten wpis został opublikowany w kategorii Anka i inni artyści, Pamięć, Piosenki Anny, Rocznice, Występy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>