Natalia Kukulska i Anna Jantar

Cześć Wam !

Jak pewnie się spodziewacie ten wpis, będzie dotyczył Natalii Kukulskiej – córki Anny Jantar, a dokładniej Jej koncertu na, którym wczoraj byłam.  Trasa promująca nową płytę Natalii – „Ósmy plan” (premiera odbyła się 27 lutego), akurat zahaczała o moje miasto :-) , a ja nie mogłam się oprzeć możliwości zobaczenia (po raz 2) córki mojej idolki na żywo.

Był to 2 koncert P. Natalii, na którym byłam ( 14 czerwca 2014 roku w Buku, byłam po raz 1), jednak przeżycie było takie samo jeśli nie większe.  Niesamowite było to, iż stałam bezpośrednio przed miejsce gdzie P. Natalia tańczyła.  A raz pod czas koncertu piosenkarka nawet pochyliła się nade mną. A gdy schodziła (lub wchodziła) ze sceny przechodziła tuż przede mną.

Większość wykonywanych piosenek pochodziła z nowej płyty, jednak nie zabrakło też utworów z poprzednich płyt (np. „To jest Comix”, „Im więcej ciebie tym mniej” lub piosenki „Decymy” ). Jednak moim zdaniem zabrakło utworu, który został wykonany w zeszłym roku w Buku, a mianowicie… piosenki Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”. :-)

 

Po koncercie, wraz z innymi fanami/ fankami czekałam na wyjście P. Natalii i możliwość zdobycia autografu i zamienienia paru słów z artystką. Czekanie trwało ok 1 godz ponieważ piosenkarka udzielała wywiadów poznańskim mediom, szczerze mówiąc kusiło mnie, aby podejść do garderoby wokalistki i pod pretekstem pisania bloga przeprowadzić wywiad, jednak nie starczyło mi na to odwagi.

Gdy P. Natalia wyszła stanęłam przy stoliku, na którym podpisywała zdjęcia i płyty, a gdy nadeszła moja kolej podałam zdjęcie i usłyszałam pytanie piosenkarki  „Młodszych nie było  ?  ;-) „  (zdjęcie przedstawiało kilku miesięczną Natalię wraz z rodzicami), a ja uśmiechnięta odpowiedziałam, że były, ale to zdjęcie lubię bardziej od nich. I podałam kolejną kartkę i poprosiłam o dedykację „dla czytelników bloga Anna Jantar moja gwiazda”, artystka podpisała się i odwróciła kartkę na stronę zdjęcia uśmiechnęła się i… dorysowała serduszko, a mi po policzku spłynęła łza. I byłam tak szczęśliwa, że nawet zapomniałam poprosić, o wspólne zdjęcie. Ale odrobię to za rok na kolejnym koncercie no bo skoro rok temu zapomniałam poprosić o autograf i przeczekałam rok to kolejny rok czekania mi nie zaszkodzi :-)

Ciekawe czego zapomnę za rok ?

Kinga  

„Młodszych nie było” :-) :-)

To dla Was :-) Dziękuje za to, że jesteście

Lekko flamaster przebił, ale nic nie szkodzi

 

I kilka zdjęć z koncertu:

Natalia Kukulska w Poznaniu: Koncert w Blue Note pełen pozytywnych wibracji

Natalia Kukulska w Poznaniu: Koncert w Blue Note pełen pozytywnych wibracji

Natalia Kukulska w Poznaniu: Koncert w Blue Note pełen pozytywnych wibracji

Natalia Kukulska w Poznaniu: Koncert w Blue Note pełen pozytywnych wibracji

Zdjęcia pochodzą ze strony
http://poznan.naszemiasto.pl
i nie są moją własnością ;-) (chodzi o te z koncertu)

Informacje o Kinga

Mam naście lat, i wiele różnych pasji... lubię zwierzęta, czytam dużo książek, interesuję się polską muzyką rozrywkową, a moją idolką jest Anna Jantar
Ten wpis został opublikowany w kategorii Anka i inni artyści, Anna Jantar dziś, Dzisiejsze wydarzenia z Anią, Moja kolekcja, Pamięć, Piosenki Anny, Śladami artystki i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>